Hizmetler

Taşıma Yemek

Taşıma yemek hizmetinin ana kuralı, üretilen tüm yemekleri lezzetini ve besin değerini koruyarak, istenilen yere istenilen zamanda hijyenik olarak ulaştırmaktır.
Pelin Yemek Servisleri, gıda güvenliğine uygun olarak kurulmuş tesislerinde, yüksek miktarda ve farklı çeşitlerde yemek üretimini tamamen hijyenik koşullarda gerçekleştirmekte, müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş lojistik sistemiyle de aksaksız bir biçimde yerine ulaştırmaktadır.
Tüm yemekler lezzet, besin değeri ve hijyeni koruyan thermobox’larla taşınmaktadır.

Yerinde Üretim

Pelin Yemek Servisleri, kendi mutfaklarında yemek üretimi talep eden müşterilerine hijyen ve lezzet açısından en yüksek standartta hizmet sunmaktadır.
Uzman personel tarafından incelenen mutfaklar ISO standartlarına göre yeniden projelendirilir ve gıda güvenliği açısından eksiksiz hale getirilir.
Bu hizmet kapsamında; menü hazırlığı, satın alma, personel temini ve eğitimi, mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen ve temizlik ve servis gibi tüm süreçler Pelin Yemek Servisleri tarafından sağlanır.

Catering

Pelin Yemek Servisleri, her türlü etkinlik ve organizasyonlar için catering hizmeti vermektedir. Menüler müşterilerin isteği doğrultusunda hazırlanmakta, isteğe bağlı olarak da kendi hazırladığı menüleri sunmaktadır.

Her beğeniye uygun, lezzet dolu menülerimiz ile ilgili daha fazlasını öğrenin

MENÜLER

Hangi dilde olursa olsun lezzet denince